Hakkımızda

Hikayemiz

Kurumsal yazılım dönüşümüne tanıklık etmek, edindiğimiz sektörel bilgi ve tecrübeleri firmalarla buluşturmak amacıyla yazılım çözümleri üretmekteyiz. 

2011 yılından itibaren yerli ve yabancı bir çok müşterimizde dijital dönüşüm süreçlerine destek olmaktayız CRM, ERP, .net uygulamaları, AI uygulamaları, Machine Learning Projeleri dahil olmak üzere yazılım analiz, tasarım, mimarisi ve uyarlamasını üstlenerek anahtar teslim projeler üretmekteyiz.

ERP Projeleri, CRM Projeleri, Mobil Uygulamalar, BI Uyarlamaları, Ödeme Sistemleri Altyapısı, VR Mimari Uygulamaları, Machine Learning ve AI çalışmaları dahil pek çok alanda bir çok kurumsal firmayla iş ortaklığı yaptık

Müşterilerimizle çözüm ortağı olarak çalışarak, dijital dönüşüm süreçlerinde firma içi personel gibi hareket ederiz. Hedefimiz müşterilere değer katmaktır, müşterilerimizle birlikte yürümektir. 

Alanında tecrübeli danışmanlar tarafından yönetilen butik bir yazılım firması olarak, bir çok arkadaşımızı da bilişim dünyasına kazandırmayı kendimize görev edindik. Birlikte yürüdüğümüz yol arkadaşlarımızın başarılarının bizi büyüttüğüne bildiğimizden firma içi ekibimizde birliktelik ve takım ruhunu ön planda tutmaktayız.

Yazılım, Destek ve Satış Sonrası olarak 3 ana başlıkta destek vermekteyiz. Destek masası uygulamamız ile firmalar taleplerini dijital ortamda girerek takip etmektedir. 

Hedeflerimiz

Çok fazla satış yapan değil mutlu müşterisi olan firmalar ayakta kalır.


Periyodik olarak müşteri memnuniyetini ölçümleyerek verdiğimiz hizmet kalitesini sorguluyoruz. Gün sonunda doğru çözüm, mutlu müşteri hedefimiz ile referans alabilen, çözüm ortağıdan ziyade iş ortağı olmak için çalışıyoruz.

5+
Ekip
200+
Proje
30+
Hazır Çözüm

Güncel Ücret Tarifesi

Fiyatlandırma


Dynamics 365 Adam Gün Fiyatları

  • Uzman Yazılımcı/Danışman $350.00
  • 0-2 Yıl Tecrübeli Yazılımcı/Danışman  $200.00
  • Power Platform Danışmanları $275.00

Odoo Adam Gün Fiyatları

  • Uzman Yazılımcı/Danışman $300.00
  • 0-2 Yıl Tecrübeli Yazılımcı/Danışman  $150.00

Özel Yazılım Adam Gün Fiyatları

  • Uzman Yazılımcı/Danışman $300.00
  • 0-2 Yıl Tecrübeli Yazılımcı/Danışman  $200.00