Odoo E-Fatura


SMMM sertifikalı danışmanlarımız tarafından tasarlanmıştır.

Odoo Microsoft, Oracle ve SAP gibi dev ERP firmalarının arasında son yıllarda fazlaca adından söz ettiren açık kaynak kodlu bir ERP ve CRM programıdır. Aslında Odoo'yu sadece bir ERP veya CRM programı olarak ele almak, arkasında yer alan mühendisliğe biraz haksızlık etmektir.

Türkiye' nin son yıllarda içinde yaşadığı e-dönüşüm süreciyle firmaların büyük çoğunluğuna e-fatura, e-arşiv kullanma zorunluluğu getirildi. Bunun dışında ihracat yapan firmalar için e-ihracat, resmi defter verilme şartlarını ihtiva eden firmalar için e-defter, mal ürün gönderen firmalar için e-irsaliye gibi farklı e-dönüşüm çözümleri de getirildi.

Vis Marin firması olarak, Microsoft Dynamics tarafında da önceden yaptığımız e-dönüşüm çalışmalarını Odoo tarafında da tamamladık. Bu sayede firmaların gereksinim duduğu tüm e-dönüşüm çözümlerini Odoo ile entegre çalışır hale getirdik.

E-Fatura/E-Arşiv Modülünde kestiğiniz faturaları sistem üzerinden alıcıya ulaştırabilir sorgu çekebilir, son durumunu görüntüleyebilirsiniz. Odoo E-Fatura hakkında bilgi almak için tıklayınız.