E-Dönüşüm Süreçlerinizi Güvenle Yönetin

Mali Müşvair Danışmanlarımız tarafından tasarlanmıştır. E-Dönüşüm özelinde 10 yılı aşkın süredir tecrübeliyiz.

SMMM sertifikalı danışmanlarımız tarafından tasarlanmıştır.

D365FO ÜZERİNE E-DEFTER, E-FATURA, E-ARŞİV, E-İRSALİYE, E-İHRACAT ÇÖZÜMLERİNİ İÇEREN E-DÖNÜŞÜM PAKETİ

TÜRKİYE E-DÖNÜŞÜM MEVZUATINA UYGUN TAMAMEN STANDART YAPIYA ENTEGRE, HARİKA ÇÖZÜMLER YAPTIK.

E-DEFTER

Sistem tablolarına ek bir alan açmadan, standart yapıdan tamamen bağımsız e-defter çözümümüz ile berat oluşturup, imzalayıp, beratlarınızı gönderebilirsiniz.

E-FATURA

Sistem tablolarına ek bir alan açmadan, standart yapıdan tamamen bağımsız e-fatura çözümümüz, kayıtlı kullanıcıları sisteme periyodik olarak çekebilirsiniz. Modül altyapısı ile faturalarınızı kolaylıkla gönderebilir, son durumunu kontrol edebilir gelen faturalarınızı görebilir, girdiğiniz faturalarla eşleştirebilirsiniz. Ticari faturaları sistem üzerinden reddedebilirsiniz.

E-ARŞİV

Sistem tablolarına ek bir alan açmadan, standart yapıdan tamamen bağımsız e-arşiv çözümümüz ile faturalarınızı kolaylıkla gönderebilir, firma mail adresi bulunmuyorsa hata verdirtebilir, e-arşiv fatura gönderiminde eş zamanlı mail gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

E-İRSALİYE

Modül altyapısı ile irsaliyelerinizin gönderimini sağlayabilirsiniz. Depolararası transferleriniz için de e-irsaliye düzenleyebilirsiniz. Yurtdışına gönderilen ürünleriniz için de irsaliye düzenleyebilirsiniz. E-İrsaliye modülü tamamen parametrik yapıda kurgulanmıştır.

E-İHRACAT

Modül altyapısı ile ihracat faturalarınızın gönderimini sağlayabilirsiniz. İhracat faturasında zorunlu alanlar için ön kontrol sistem tarafından yapılmaktadır. GTİP nolar için ürün kartları ile senkronize bir yapı kullanılmaktadır. E-İhracat faturaların seçilmesi tamamen parametrik yapıda kurgulanmıştır.